BEAUTIFEYE ODMŁODZENIE OKOLIC OKA

Rewolucyjny zabieg przeznaczony do skóry w okolicach oka w tym powiek górnych na której widoczne są oznaki starzenia takie jak zmarszczki, obrzęki czy przebarwienia. Zabieg łączy peeling medyczny, zabieg polirewitalizacji oraz profesjonalnej pielęgnacji.

Już po jednym zabiegu możemy:

 • nawilżyć i i ujędrnić skórę
 • odświeżyć spojrzenie
 • wygładzić zmarszczki
 • zredukować cienie i worki pod oczami

Skóra wokół oka jest cienka i wyjątkowo wrażliwa. Wraz z upływem lat, nasz organizm produkuje coraz mniej kolagenu co przekłada się na jakość naszej skóry. Na skórze w okolicach oka najszybciej zauważane są efekty starzenia, objawiają się one w postaci cieni pod oczami, zmarszczkami i nieestetycznymi obrzękami. Pierwsze oznaki mogą być
zauważalne po upływie 30 roku życia a często przyczyniają się do tego zła dieta, niedobory snu, stres oraz palenie tytoniu. Dodatkowym zagrożeniem jest większa ekspozycja na słońce co może skutkować pojawieniem się plam pigmentacyjnych.

Zabieg BeautifEye to zabieg składający się z trzech etapów, który skutecznie odmłodzi okolice oka i poprawi strukturę skóry. Dzięki niemu skóra będzie bardziej odporna na działanie czynników zewnętrznych

Etapy zabiegu

PIERWSZY ETAP ZABIEGU

Rozświetlający peeling medyczny BrightPeel® rozświetla koloryt oraz wygładza strukturę skóry. Ochrania skórę przed fotostarzeniem. W efekcie zastosowania peelingu mamy znaczna redukcję zmarszczek oraz przebarwień.

DRUGI ETAP ZABIEGU

Polirewitalizacja preparatem NCTF®135HA urządzeniem NanoSoft™: NCTF®135HA to specjalne połączenie 50 składników aktywnych – kwasu hialuronowego, witamin, minerałów, kwasy nukleinowe oraz antyoksydanty. Skuteczność preparatu została potwierdzona w badaniach klinicznych. Preparat podawany jest za pomocą urządzenia NanoSoft™ składającego się z 3 igieł o długości 0,6mm. Odpowiednio dopasowana długość igieł gwarantuje bezpieczną głębokość

poodania NCTF®. NanoSoft™ gwarantuje bezpieczne podanie preparatu nawet w obrębie powieki dolnej i górnej, gdzie skóra jest wyjątkowo cienka. Zabieg jest bezbolesny i nie pozostawia siniaczków mogących wystąpić po klasycznej mezoterapii.

TRZECI ETAP ZABIEGU

W trzecim etapie stosujemy produkty Eye-Recover Mas z linii Skin Perfusion hydrożelowych płatków Eye-Recover, opóźniających procesy starzenia. Skład płatków jest bogaty w polisacharydy, peptydy kolagenowe oraz prowitaminę B5. Na zakończenie aplikowany jest krem B3 Recovery zawierający witaminę E, mocznik i kompleks roślinny z alg brunatnych.

WSKAZANIA POZABIEGOWE

Do kilku dni po zabiegu zalecane jest unikanie sauny, solarium oraz ekspozycji skóry na promieniowanie UV. Powinno się unikać skrajnie niskich i wysokich temperatur. Zaleca się również pić duże ilości wody.

WSKAZANIA DO ZABIEGU

 • cienie pod oczami
 • worki pod oczami
 • zmarszczki pod oczami
 • ścieńczenie i wiotkość skóry
 • niski poziom nawilżenia
 • opadające powieki
 • plamy pigmentacyjne
Show CommentsClose Comments

Leave a comment

Pozycjonowanie stron wildmoose.pl | medycyna-estetyczna24.com.pl