O nas

WITAMY W CONVAMED

Świadczymy usługi w zakresie opieki ambulatoryjnej oraz profilaktyki.

Szeroki zespół lekarzy specjalistów dołoży wszelkich starań, aby w możliwie najkrótszym czasie zdiagnozować schorzenie pacjenta a następnie wdrożyć celowe leczenie. Do dyspozycji pacjentów oddajemy 3 gabinety lekarskie oraz gabinet medycyny estetycznej. Szeroka kadra lekarzy specjalistów pozwala na całościowe spojrzenie na pacjenta i przywróceniu harmonii we wszystkich obszarach jego życia, a nie tylko na leczeniu danego organu lub dolegliwości.

W Centrum Medycznym ConvaMed dbamy nie tylko o zdrowie, ale również o dobry wygląd i samopoczucie pacjenta. Nasi specjaliści medycyny estetycznej wykonują zabiegi w zgodzie ze światowymi trendami mając na uwadze skuteczność i bezpieczeństwo. Dzięki szerokiej grupie specjalistów mamy ofertę wzajemnie uzupełniających się zabiegów medycyny estetycznej, chirurgii naczyniowej, laryngologii, ortopedii, kosmetologii i wiele innych.

Mając świadomość potrzeb pacjentów oferujemy usługi pielęgniarskie z dojazdem do domu. Pacjenci po hospitalizacji często potrzebują kontynuacji leczenia. Domowa opieka pielęgniarska pozwala na kontynuacje leczenia i rehabilitację w warunkach domowych pozwalająca w krótszym czasie wróć do pełni zdrowia. Leczenie w warunkach domowych to większy komfort pacjenta i poczucie bezpieczeństwa.

420

Zabiegów rocznie

100%

Udanych zabiegów

100%

Zadowolonych klientów

6

Wykwalifikowanych lekarzy

Nasz zespół

Pozycjonowanie stron wildmoose.pl | medycyna-estetyczna24.com.pl